Zrównoważony rozwój

Höchste Maßstäbe in der Qualität.

Zrównoważone produkty

Przekaż swój wkład - z każdym "prezentem

Nadszedł czas na zmiany i wiedzieliśmy o tym od jakiegoś czasu. Ale od czego zacząć? E-skutery, rowery wodne, samochody elektryczne, panele słoneczne,…? Recykling czy upcykling?

To proste. Im więcej ludzi wnosi swój mały wkład w świat, w którym żyjemy, tym lepiej dla naszej planety. I tym szybciej nasz piękny świat, który wszyscy kochamy i którego wszyscy potrzebujemy, odzyska siły. Bo to nie natura potrzebuje nas, ale my potrzebujemy natury.

Dzięki swojej ofercie produktowej Sopp umożliwia swoim klientom podjęcie świadomej decyzji na rzecz produktów zrównoważonych.

Zrównoważone działanie

Zrównoważony rozwój zaczyna się od początku

Firmy, które oszczędzają energię, są nie tylko bardziej zrównoważone, ale także wykorzystują największy potencjał oszczędności. Tematy ochrony klimatu i efektywności energetycznej są od dawna obecne w naszym przedsiębiorstwie. Zrównoważone wykorzystanie energii jest silnie zakorzenione w programie korporacyjnym. Przesłanie jest takie, że ci, którzy stale oszczędzają energię, nie tylko odciążają środowisko, ale także mają prawdziwą przewagę konkurencyjną.

Wszystkie nasze zakłady produkcyjne wykorzystują zasoby w sposób bardziej efektywny (np. wykorzystanie energii odnawialnej / słonecznej, lepsza izolacja, mniejsze zużycie papieru / cyfrowe biuro, …) i w ten sposób zapewniają więcej niż dodatni bilans CO2.

Facts

0
MWh of electricity produced
0
MWh eCars supplied with electricity
0
Euro donated to charity this year
amfori
Scroll to Top