Zrównoważony rozwój

Najwyższe standardy w zakresie jakości.

Produkty zrównoważone

Dołóż swój wkład - z każdym "prezentem"

Nadszedł czas na zmiany i wiemy o tym od dawna.

Sopp umożliwia Ci podjęcie świadomej decyzji w zakresie zrównoważonych produktów.

Zrównoważone kokardy gotowe – oszczędzające zasoby, efektywne i stanowiące wyraźną deklarację.

Po prostu wyraziste: Kokardki z surowców odnawialnych, takich jak juta czy bawełniane łyko, nadają również Państwa opakowaniu szczególny charakter.

Nasze kokardki ReBow z praktycznym zapięciem na wstążkę są szczególnie uniwersalnym rozwiązaniem: Kokardki o błyszczącym satynowym wyglądzie są wykonane w 100% z recyklingowanego PET. Przyjazne dla środowiska wstążki do prezentów i dekoracji w wielu kolorach i wzorach.

Odkryj naszą szeroką gamę wstążek wykonanych z biodegradowalnych, kompostowalnych, pozbawionych tworzyw sztucznych surowców, takich jak TENCEL ® i len.

Zrównoważone postępowanie

Zrównoważony rozwój wywiera wpływ od samego początku.

Zrównoważone opakowanie dla zrównoważonego postępu.

Zrównoważone materiały opakowaniowe nie tylko wnoszą istotny wkład w ochronę środowiska, ale są również ważnym czynnikiem sukcesu dla Państwa marki i wizerunku przedsiębiorstwa.

Unikanie odpadów i recykling prowadzą do bardziej ekonomicznego wykorzystania zasobów, zmniejszają ślad ekologiczny i są ważnymi czynnikami dla zachowania naszego bytu. Idea „zero odpadów“ jest w głowach wszystkich nie od wczoraj – coraz więcej klientów przywiązuje dużą wagę do przyjaznych dla środowiska produktów i opakowań.

Dzięki naszemu szerokiemu asortymentowi kokardek i wstążek do prezentów wykonanych z trwałych materiałów, nie tylko nadasz opakowaniu szczególną uwagę, ale także pozostawisz po sobie trwałe wrażenie.

Zrównoważone wykorzystanie energii jest silnie zakorzenione w programie przedsiębiorstwa.

Wszystkie zakłady produkcyjne efektywniej obchodzą się z zasobami (np. własna produkcja energii elektrycznej dzięki fotowoltaice, lepszej termoizolacji, mniejszemu zużyciu papieru / cyfrowe biuro, …) i tym samym zapewniają poprawę śladu CO2.

Sopp Industrie promuje okrężne tworzenie wartości z Circular Valley® – www.circular-valley.de

Wiele dzieci tego świata nie wie, co to znaczy otrzymać osobiste prezenty, ponieważ żyją wraz ze swoimi rodzinami w skrajnie złych warunkach. Od teraz chcemy co roku na Boże Narodzenie dać takim dzieciom trochę radości. W tej akcji bierze udział wiele tysięcy osób z całych Niemiec.

„Ciepło się robi na sercu, gdy widzi się, jak dzieci zapominają na chwilę o swoich troskach i cieszą się po prostu ze swojej świątecznej paczki“ – mówi Cristian Popescu, dyrektor Wioski Dziecięcej i odpowiedzialny za dystrybucję w Rumunii.

Ty też możesz się przyłączyć! Więcej informacji na stronie: www.kinderzukunft.de

 

Facts

0
MWh of electricity produced
0
MWh eCars supplied with electricity
0
Euro donated to charity this year
amfori
Nach oben scrollen