Indywidualizacja<

Jakby stworzone dla Ciebie.

Indywidualny projekt według życzeń naszych klientów jest najważniejszą częścią naszej pracy. Jesteśmy zadowoleni tylko wtedy, gdy Ty jako klient otrzymasz dokładnie taki produkt, jaki spełnia Twoje oczekiwania. Naszym celem jest wyprodukowanie taśmy, która dokładnie pasuje do Państwa produktów – „jak stworzona dla Państwa“.

Aby to osiągnąć, stosujemy różne procesy druku w zależności od Państwa pomysłów. Możliwe są również mieniące się efekty metaliczne w kolorze złotym i srebrnym, które stanowią stylowe akcenty. Dzięki zastosowaniu precyzyjnych kolorów Pantone, możemy dokładnie zrealizować Państwa życzenia kolorystyczne i urzeczywistnić aktualne trendy kolorystyczne również na wstążkach i kokardkach.

Szczególnie wyjątkowe efekty w druku cyfrowym osiągamy dzięki realistycznym zdjęciom i wielokolorowym nadrukom logo.

Oczywiście, można nie tylko wybrać wystrój według własnego pomysłu, ale także zdecydować się na materiał i szerokość wstążki lub kokardki.

Unikalność gotowej wstążki sprawi, że Państwa produkty będą niepowtarzalne, dzięki czemu na długo pozostaną w pamięci klienta lub potencjalnego nabywcy. Indywidualna wstążka to bardzo szczególny komunikat, który pozytywnie wyróżnia Państwa artykuły na tle konkurencji i oferuje prawdziwą wartość rozpoznawczą.

Konsultacje

Doradzamy Państwu szczegółowo i towarzyszymy kompetentnie i niezawodnie podczas całego procesu produkcji, aż do momentu, gdy trzymają Państwo w rękach wstążkę, która jest po prostu „stworzona dla Państwa“.

  • różne metody druku

  • stylowe akcenty z efektem metalicznym

  • dokładne kolory

Wir beraten Sie gern!

Ihr besonderer Werbeträger

Scroll to Top