Rozwój i doradztwo

Krok po kroku do Twojego produktu

Możesz polegać na najwyższych standardach jakości w doradztwie, produkcji i serwisie kokardek & wstążek. To właśnie oznacza nasze zarządzanie jakością potwierdzone certyfikatem FSSC 22000. Pomiędzy Twoim pomysłem a gotowym produktem jest kilka etapów, które chcielibyśmy tutaj krótko wyjaśnić.

 

1. Od pomysłu do koncepcji

Na początku każdego projektu jest kompleksowa i kompetentna konsultacja. Państwa wymagania są podstawą naszych propozycji rozwiązań i ofert. Państwa życzenia i pomysły nabierają już kształtu.

2. Na krośnie tkackim

Zgodnie z Państwa zaleceniami wstążka jest tkana w odpowiedniej szerokości. Miękka satyna, chwytliwa tafta lub przezroczysta organza tworzą surowiec dla Państwa wstążki.

3. Nadszedł czas, aby uzyskać kolor!

Teraz materiał jest barwiony. Zgodnie z tabelą kolorów Pantone lub w twoim specjalnym kolorze.

4. Indywidualny nadruk

Nieważne, czy chcesz umieścić na swojej wstążce logo swojej firmy, określone obrazy i symbole, czy też wiadomość promocyjną: nasze wysoce precyzyjne procesy drukowania przekształcają Twoje pomysły w rzeczywistość. Wysokiej rozdzielczości druk płaski, haptycznie atrakcyjny druk reliefowy lub luksusowo błyszczące akcenty sprawiają, że Twoja wstążka jest niepowtarzalna.

5. Wykończenie

To tutaj korzystasz z wyjątkowego know-how firmy Sopp: gotowa wstążka jest wiązana w indywidualne kokardy zgodnie z Twoją specyfikacją lub dekorowana specjalnymi akcesoriami. W ten sposób powstaje indywidualny akcent dekoracyjny, który jest dostarczany do Państwa na czas i gotowy do użycia, a także może być błyskawicznie dołączony do Państwa produktu. Wstążki są nie tylko ostatecznym symbolem prezentu, ale także skutecznym środkiem zwiększającym sprzedaż, dzięki któremu Twoje produkty są bardziej zauważalne w punkcie sprzedaży, mają większą sprzedaż, wyższe ceny sprzedaży i są adresowane do dodatkowych grup nabywców. Dowodzą tego badania przeprowadzone przez Uniwersytet Harz pod kierunkiem prof. G. Felsera przy wsparciu Multisense Institute Germany.

 

Wiesz już jak powinna wyglądać Twoja wstążka lub kokarda?

Jeśli masz już jasny pomysł, oferujemy dostosowanie wstążek i kokardek do Twoich życzeń.

Nach oben scrollen