Kokardki

Fertig gebundene Schleifen & individuell gestaltete Bänder.

Kokardki do pakowania

Ubrania czynią człowieka – kokardy czynią opakowanie. Indywidualne kokardki na opakowaniu to nie tylko atrakcja wizualna i prawdziwa uczta dla dłoni. Nie. Zapewniają one również długotrwały efekt pamięci u klienta i odbiorcy. Ponieważ indywidualnie zaprojektowane opakowanie z ozdobną kokardą nadaje mu twarz i wyróżnia z tłumu konkurencji. Odkryj szeroką gamę kolorów. Motywy i pomysły na kokardki dla Państwa indywidualnych i wysokiej jakości opakowań. Dzięki kreatywnym i innowacyjnym produktom Sopp Industrie GmbH Państwa produkty nabiorą szczególnego charakteru.

Schöner mit Schleife!
Pozwól się zainspirować!

Kokardki do butelek

Szczególnie na szklanych opakowaniach, takich jak butelki na napoje, kokardy prezentowe i oczywiście elegancko połączone odcinki wstążki są idealne, aby nadać produktowi szczególny charakter i subtelnie przyciągać wzrok. Często wystarczy jedna 2-skrzydłowa wstążka np. na butelce wina, aby powiedzieć obdarowanej osobie: „Jestem wyjątkowy“ lub „Jestem prezentem“.

Kokardki kosmetyczne

W przeciwieństwie do „grubych“ i wielkoformatowych butelek na napoje, ważne jest, aby małe, szlachetne kryształowe flakoniki były dyskretne. W zasadzie można by tu mówić o „lukrze na torcie“ lub „lukrze na torcie“. Duże marki perfumeryjne od wielu lat z powodzeniem stawiają na małe, tekstylne aplikacje. Już wiesz dlaczego.

Niezwykle piękne!
Wiele kolorów i rozmiarów!
Napraw i gotowe!

Pętle pakietów

Czy chcesz zapętlić kilka produktów w tym samym czasie? Dlaczego nie! Wszyscy je znają i widzieli je wiele razy.

Tylko w ten sposób piękna i jednocześnie dyskretna aplikacja kokardy zyskuje dodatkowe, drugorzędne zastosowanie poprzez łączenie i zabezpieczanie przedmiotów.

Panettone-
szlifować

Któż ich nie zna – wspaniałych mediolańskich wypieków, które zachwycają młodych i starych, zwłaszcza w okresie Bożego Narodzenia. Wstążka ma tu szczególne miejsce. Z jednej strony stanowi niezbędny element dekoracyjny, z drugiej zaś często wykorzystywany jest jako pałąk (pasek) nośny. Można by rzec, że upieczemy dwie pieczenie na jednym ogniu. Ale nie. Co muchy mają wspólnego z najlepiej sprzedającym się na świecie opakowaniem kartonowym? Nic.

„Disciplinare di produzione del Panettone tipico della tradizione artigiana Milanese“ powiedzieliby tradycyjni piekarze.

Panettone pięknie zapakowane!
Vouchery wreszcie pięknie zapakowane!

Karty z wstążką

Nasze kartki z wstążką są czymś bardzo wyjątkowym. Karta voucherowa wydrukowana zgodnie z Państwa życzeniem w wysokiej jakości etui z kokardką prezentową. Zgodnie z mottem „feel is the new look“, nasze karty ze wstążką podkreślają prezentowy charakter indywidualnej karty voucherowej oraz wartość oferty dzięki ręcznie wiązanej, tekstylnej wstążce. W klasycznym formacie A6 (pocztówka) i 3 różnych kolorach kokardek (czekoladowa, czerwona, złota), karty są inspirujące z okienkiem lub bez okienka z przodu.

Scroll to Top