Wstążki dekoracyjne

Niezależnie od tego, czy chodzi o styl życia, dekoracje czy akcesoria - dzięki różnym wstążkom firmy SOPP Industrie odkryj świat pomysłów dekoracyjnych, specjalnych materiałów i wzorów. Ekskluzywne wstążki z wzorami i motywami, zwykłe wstążki lub wstążki dekoracyjne i indywidualne.

Jednokolorowe wstążki dekoracyjne

Wykorzystujemy różne rodzaje splotu, takie jak organza, satyna, tafta i ryps do produkcji naszych taśm, które są często używane do dekorowania opakowań prezentów za pomocą kokardek.

W zależności od preferowanego wykończenia i zastosowania, produkty są dostępne z krawędzią z drutu, krawędzią zachowującą kształt i niewzmocnioną krawędzią tkaną.

Coraz więcej wstążek wykonanych z surowców odnawialnych, takich jak Tencel®, bawełna, rafia bawełniana lub len, pozwala na bardziej zrównoważone koncepcje opakowań.

Wśród jednokolorowych taśm dekoracyjnych oferujemy Państwu obszerną paletę kolorów metalicznych i jednolitych, jak również modne i klasyczne kolory o wysokiej trwałości zabarwienia.

 

Die ganze Vielfalt
moderner Bänder!
Jedes Event verdient sein Motiv!"

Sezonowe wstążki tematyczne

Inspiracja dla sezonowych opakowań i dekoracji: instytuty mody i łowcy trendów opracowują ekscytujące tematy kolorystyczne i motywy dekoracyjne, które wdrażamy w atrakcyjny wybór produktów.

Aktualne kolekcje są publikowane dwa razy w roku. Wspieramy naszych klientów w projektowaniu produktów i opakowań na produkty sezonowe. Mają Państwo wybór pomiędzy dużym asortymentem magazynowym a możliwością realizacji przez nas Państwa własnych życzeń dotyczących promocji sprzedaży.

Jeśli chodzi o wstążkę prezentową z logo, wstążkę satynową z nadrukiem lub inną wstążkę tekstylną z nadrukiem, to trafili Państwo pod właściwy adres. Również dla tych, którzy chcą mieć wstążki do prezentów z nadrukiem, umożliwiamy w naszej następnej kategorii „wstążki indywidualne“ wykonanie wstążki z własnym motywem, wstążki z drukiem folią lub z reliefem.

 

Indywidualne wstążki

Kokardy i wstążki są postrzegane jako ostateczny symbol prezentu (badanie przeprowadzone przez Uniwersytet w Harz, prof. G. Felser).

Dlatego też logo firmy umieszczone na kokardce lub wstążce budzi szczególne uznanie i sympatię oraz przenosi wizerunek marki poza punkt sprzedaży z osoby obdarowującej na osobę obdarowywaną.

W przypadku wstążek tekstylnych reklama haptyczna działa szczególnie skutecznie. W zależności od Państwa Corporate Identity i wymagań dostępne są różne procesy druku: wysokiej rozdzielczości sitodruk płaski, wypukły i wyczuwalny haptycznie druk reliefowy, druk na folii metalicznej lub wielokolorowy, fotorealistyczny druk cyfrowy doskonale ustawią Państwa markę w scenie.

 

Gerne beraten wir Sie ausführlich!
Nach oben scrollen