Opakowania kontraktowe

Maksymalna elastyczność.

Outsourcing

…jesteśmy profesjonalistami w przetwarzaniu wyrobów tekstylnych w nawyższej jakości. Pomagają nam w tym nowoczesne specjalistyczne maszyny do szycia, które są doskonale przystosowane do pracy z trudnymi  i wysokogatunkowymi tkaninami. W ten sposób codziennie pracujemy przy szeregu skomplikowanych procesów szycia przy użyciu najróżniejszych grubości materiałów i nici.
Chętnie przyjmiemy Państwa projekt i wyprodukujemy żądany produkt, szczególnie jeśli chodzi w nim o specjalne wymagania lub ilości produkcyjne.
Począwszy od najmniejszej serii do produkcji na dużą skalę, jesteśmy w stanie wyprodukować każdą wymaganą ilość.

Do tej pory udało nam się zdobyć szerokie doświadczenie w zakresie odzieży ochronnej dla straży pożarnej, artykułów dla niemowląt oraz produktów medycznych.

W tych i wielu innych dziedzinach nasz zgrany zespół posiada bogate doświadczenie i jest otwarty na nowe zadania/wyzwania.

Uwielbiamy wyzwania związane z kompleksowymi procesami pracy. Dlatego równie chętnie współpracujemy z firmami rozpoczynającymi działalność, które mogą skorzystać z naszego wieloletniego doświadczenia w branży tekstylnej, jak i przedsiębiorstwami o ugruntowanej pozycji.
Dzięki niewielkim odległościom pomiędzy centralą firmy w Niemczech a naszymi europejskimi zakładami produkcyjnymi jesteśmy ściśle powiązani wewnętrznie, a także z naszymi klientami.
W razie potrzeby przejmiemy również konfekcjonowanie i pakowanie Państwa tekstyliów. Będzie nam miło, jeżeli będziemy mogli również dla Państwa produkować wyroby tekstylne.

W przypadku dalszych zapytań szczegółowych bądź indywidualnych prosimy o przesłanie nam wiadomości e-mail na adres: service@sopp.de

Nach oben scrollen