Zapewnienie jakości i certyfikaty

QS jest dla nas pisane z dużej litery.

Jakość i tradycja

… tworzą fundament, na którym budujemy innowacje. Nie tylko nasze taśmy gotowe, ale również nasze procesy produkcyjne podlegają stałej kontroli. Produkujemy zgodnie z europejskimi standardami i dlatego możemy zagwarantować bardzo wysoką jakość. Nasze taśmy spełniają wymogi Oeko-Tex Standard 100, a nasz system zarządzania jakością i higieną jest certyfikowany zgodnie z surowymi wymogami FSSC 22000.

Bliski naszemu sercu jest nie tylko wygląd, ale również sprawne przetwarzanie naszych taśm. Dzięki wysokiej jakości materiałom, nowoczesnym procesom produkcyjnym oraz innowacji „stabilne krawędzie“ zapewniamy pętle, które są przyjemne w obróbce, nie odkształcają się później i oferują trwale atrakcyjny wygląd.

Szczegółowe informacje na temat materiałów, wymiarów i minimalnych ilości zamówienia można znaleźć w naszych aktualnych katalogach. Chętnie doradzimy Państwu osobiście i przedstawimy ofertę, aby mogli się Państwo przekonać o naszych wszechstronnych produktach i uczciwych warunkach.

Na globalnym rynku łańcuchy dostaw stają się coraz bardziej złożone. Obecnie bardziej niż kiedykolwiek konieczne jest, aby firmy zwiększyły przejrzystość swojej produkcji – i w miarę możliwości wprowadzały ulepszenia w całym łańcuchu dostaw. Od 2003 roku amfori BSCI umożliwia firmom prowadzenie znaczącego handlu poprzez poprawę wyników społecznych w ich łańcuchach dostaw.

Kodeks Postępowania zawiera 11 zasad, które popieramy. Obejmują one zakres od uczciwej płacy po brak pracy dzieci, wraz z podejściem krok po kroku, które umożliwia firmom monitorowanie, zaangażowanie, wzmocnienie pozycji i otrzymanie wsparcia w celu umieszczenia zrównoważonego handlu w centrum naszej działalności.

STANDARD 100 OEKO-TEX® jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych na świecie oznaczeń dla tekstyliów testowanych na obecność substancji szkodliwych. Symbolizuje zaufanie klientów i wysokie bezpieczeństwo produktów. Jeśli artykuł tekstylny oznaczony jest etykietą STANDARD 100, można mieć pewność, że wszystkie składniki tego artykułu zostały sprawdzone pod kątem zawartości substancji szkodliwych i że w związku z tym artykuł ten jest nieszkodliwy dla zdrowia.

Nasz system zarządzania jakością i higieną jest certyfikowany zgodnie z surowymi wymaganiami FSSC 22000. FSSC 22000 jest uznawany przez GFSI (Global Food Safety Initiative) i zawiera kompletną koncepcję certyfikacji systemów zarządzania bezpieczeństwem żywności w oparciu o istniejące standardy certyfikacji (ISO 22000, ISO 22003 itp.). Celem normy FSSC 22000 jest zapewnienie ciągłej zgodności z międzynarodowymi wymaganiami przemysłu spożywczego. W rezultacie otrzymujemy certyfikat, który gwarantuje, że firmy dostarczają swoim klientom bezpieczne produkty.

Scroll to Top