Wstążki i kokardy reklamowe

Idealny przekaz promocyjny i sprawdzony sposób, gdy firmy chcą zwiększyć świadomość marki i zaprezentować swoje produkty jako prezent: Kokardy i wstążki są ostatecznym symbolem prezentu według badań przeprowadzonych przez Uniwersytet Harz, prof. G. Felsera. Przesłanie Państwa marki oddziałuje z uznaniem i sympatią także poza punktem sprzedaży na odbiorcę.

W przypadku wstążek i kokardek reklama haptyczna działa szczególnie skutecznie.

Indywidualna wstążka z nadrukiem własnego logo jest doskonałym nośnikiem reklamy. Chętnie doradzimy Państwu, jakie materiały i metody druku najlepiej pasują do Państwa produktów i wstążki prezentowej z logo firmy.

Wysokiej rozdzielczości sitodruk lub druk folią metalizowaną, wielokolorowy druk cyfrowy i różne tkaniny gwarantują w ten sposób, że wstążki z nadrukiem logo mogą być widoczne i odczuwalne.

Wydobądź to, co najlepsze w Twoim logo firmy z wstążką zindywidualizowaną. Porozmawiaj z nami, doradzimy Ci szczegółowo i kompetentnie, jak podnieść skuteczność Twoich działań reklamowych.

 

Opcje drukowania i personalizacji - zleć wstążkę prezentową z nadrukiem logo.

Spraw, aby produkty były jeszcze bardziej wyjątkowe dzięki wstążce z logo lub kokardce: różne metody drukowania są dostępne w zależności od Corporate Identity: płaski sitodruk o wysokiej rozdzielczości, podniesiony i odczuwalny haptycznie druk reliefowy, metaliczny druk foliowy lub wielokolorowy, fotorealistyczny druk cyfrowy doskonale ustawiają Twoją markę w scenę.

 

Druk folią metalitowaną

Nadruki logo w kolorach metalicznych dają szczególnie wysokiej jakości efekt. Do tego celu dostępne są różne folie metaliczne, które prezentują Państwa markę z wysoką ostrością konturów jako druk płaski lub reliefowy. Realizujemy wstążki z nadrukiem logo.

Sitodruk

W przypadku jednokolorowych nadruków o wysokiej ostrości konturów stosuje się sitodruk, który umożliwia nadruk na wstędze albo drobny i płaski, albo podniesiony jako druk wypukły. Zwiększ świadomość marki już teraz.

 

Druk cyfrowy

Elastyczne rozwiązanie dla wielokolorowych i fotorealistycznych wydruków o dużej głębi kolorów. Tutaj nie ma ograniczeń co do wymagań kolorystycznych i długości powtórzeń. Druk cyfrowy może odtworzyć prawie całe spektrum kolorów. Perfekcyjny branding z kokardą.

Czy szukasz więcej opcji indywidualizacji wstążek?

Nach oben scrollen