Zapewnienie jakości

Jakość i tradycja tworzą fundament, na którym budujemy innowacje. Nie tylko nasze gotowe taśmy, ale także nasze procesy produkcyjne są poddawane ciągłej kontroli jakości. Produkujemy zgodnie z normami europejskimi i dlatego możemy zapewnić bardzo wysoki standard jakości. Nasze wstążki są zgodne z Öko-Tex Standard 100, a nasz system zarządzania jakością i higieną jest certyfikowany zgodnie z wymogami FSSC 22000.

Nie tylko wygląd, ale także sprawne dalsze przetwarzanie naszych taśm jest dla nas niezwykle ważne. Dzięki wysokiej jakości materiałom, nowoczesnym metodom produkcji i innowacjom takim jak usztywnione brzegi taśmy, łatwe do uformowania, zapewniamy kokardy, które są przyjemnie łatwe w zastosowaniu, nie odkształcają się i długo wyglądają atrakcyjnie ciesząc wzrok.

Szczegółowe informacje dotyczące materiałów, wymiarów i minimalnych ilości zamówień znajdują się w naszych aktualnych katalogach. Chętnie doradzimy Państwu osobiście i przedstawimy ofertę, dzięki czemu będziecie Państwo mogli się przekonać o wszechstronności naszych produktów i uczciwych warunkach.