Rozwój & doradztwo

Nie tylko w kwestii naszych taśm i kokard, ale również w kwestii obsługi i doradztwa stawiamy na najwyższe standardy jakości.

Od pomysłu do gotowego produktu mamy do czynienia z kilkoma etapami, które chcielibyśmy Państwu pokrótce przybliżyć.

#1 Od pomysłu do koncepcji
Każdy projekt zaczyna się od kompleksowego i kompetentnego doradztwa. Tu wspólnie z Państwem ustalamy, jak możemy Państwa produkt w najlepszy z możliwych sposobów zaprezentować, jakie materiały i rodzaj druku będą odpowiednie. Państwa życzenia i wyobrażenia nabierają już kształtu.

#2 Na krośnie
Zgodnie z Państwa dyspozycją zostaje utkana taśma w odpowiedniej szerokości. Miękka satyna, mocna tafta czy lśniąca organza to półfabrykat Państwa taśmy.

# 3 Teraz będzie kolorowo!
Teraz materiał jest farbowany. Nasza paleta kolorów umożliwia spełnienie wszystkich życzeń i pozwala nie tylko na użycie radosnych, wielobarwnych kolorów, ale również na szlachetne naturalne odcienie, aktualnie najmodniejsze barwy i oczywiście czarno-białą klasykę.

# 4 Indywidualny druk
Obojętnie, czy chcecie Państwo umieścić logo Swojej firmy, konkretne obrazy i symbole czy też skuteczny przekaz reklamowy na Swojej taśmie: dzięki naszym wysoce precyzyjnym  procesom drukowania zrealizujemy każdy Państwa pomysł. Państwa taśma będzie niewątpliwie jedyna w swoim rodzaju dzięki klasycznemu drukowi płaskiemu, miłemu w dotyku drukowi wypukłemu i luksusowo błyszczącym akcentom.

# 5 Wykończenie
Na koniec z gotowej taśmy wiążemy według Państwa pomysłu przepiękną kokardę lub dodajemy do niej specjalne dodatki. W rezultacie otrzymujemy wyróżniający się produkt dekoracyjny, który zostanie dostarczony do Państwa zgodnie z ustalonym terminem.