Indywidualne Podejście

Indywidualny projekt zgodnie z życzeniami naszych klientów jest najważniejszą częścią naszej pracy. Tylko jeśli klient otrzyma dokładnie taki produkt, który odpowiada jego wyobrażeniom, jesteśmy zadowoleni. Naszym celem jest produkcja takiej taśmy, która pasuje dokładnie do danego produktu, po prostu musi być „uszyta na miarę”.

Aby to osiągnąć, stosujemy w zależności od potrzeb i wyobrażeń klientów, różnych procesów drukowania.  Ponadto możliwe są mieniące się metaliczne efekty w złocie i srebrze, które nadają taśmie stylu. Dzięki zastosowaniu precyzyjnych kolorów Pantone możemy dokładnie zrealizować Państwa życzenia dotyczące koloru i aktualne trendy kolorystyczne na taśmach i kokardach. Szczególnie wyjątkowe rezultaty możemy osiągnąć w druku cyfrowym poprzez realistyczne zdjęcia i wielokolorowe nadruki logo.

Oczywiście można wybrać nie tylko wzór według własnych pomysłów, ale także zdecydować o materiale,  szerokości taśmy czy rodzaju kokardy. Wyjątkowość gotowej taśmy sprawia, że produkty nią opakowane są unikalne, więc na długo pozostaną w pamięci klienta lub potencjalnych nabywców. Indywidualnie zaprojektowana taśma to bardzo szczególny komunikat, który w pozytywny i trwały sposób odróżnia Państwa produkt od produktu konkurentów i zapewnia prawdziwe uznanie.
Zanim jednak do tego dojdzie wcześniej szczegółowo, sprawnie i niezawodnie doradzamy i wspieramy Państwa w całym procesie tworzenia aż do momentu, kiedy będziecie Państwo mieli w ręku taśmę stworzoną specjalnie „szytą na miarę”!