Targi

Niedziela, 08 stycznia do
Wtorku, 10 stycznia 2019

Twój przepis na pyszne interesy
Witamy w „PSI“.

Podczas PSI (- Europejskich targów dla branży produktów promocyjnych) profesjonaliści branży reklamowej/ specjaliści w zakresie reklamy i marketingu mają możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami i innowacjami w dziedzinie promocji i dziedzinach pokrewnych.

Do tego dochodzą również takie kwestie jak: mocowania reklamy, techniki drukowania i wykańczania oraz wynalazki i innowacje. Przekonajcie się sami o naszym specjalnym, ekskluzywnym PSI- asortymencie.

więcej informacji

Niedziela, 27 stycznia do
Środy, 30 stycznia 2019

Twój przepis na pyszne interesy
Zapraszamy do „Prosweets Cologne“.

Jako jedyne targi ProSweets w Kolonii obejmują pełną gamę składników, opakowań, procesu technologicznego i technologii pakowania dla przemysłu cukierniczego i przekąsek. Doświadcz na własnej skórze naszych najnowszych rozwiązań i postępów w wspaniałym temacie taśm & kokard.

więcej informacji

Sobota, 25 stycznia do
Wtorku, 29 stycznia 2019

Sezonowe dekoracje w najlepszym wydaniu
Zapraszamy do „Christmas World“.

Wyjątkowa inscenizacja i twórcze impulsy czekają na Ciebie na wiodących światowych targach sezonowych dekoracji i ozdób świątecznych. Dekoracje we wszystkich formach, kolorach i ujęciach. Doświadcz imponujących dekoracji i fantazyjnych inscenizacji z taśm i kokard.

więcej informacji