Impressum

Odpowiedzialny za treść
Sopp Industrie GmbH
Gerberstraße 24
D-42899 Remscheid

Sprzedaż / Administracja
Gerberstraße 24
D-42899 Remscheid
Telefon: +49 2191 567-0
Fax: +49 2191 567-077

Centrum logistyczne
SOPP Industrie GmbH
Hildegardstraße 5
D-42897 Remscheid

E-mail
info@sopp.de

Prezes
Michael Gerke

Numer identyfikacji podatkowej
DE 814 187 398

Wpisy w rejestrze
Amtsgericht Wuppertal HRB 19066
Jurysdykcja: Wuppertal

Wszystkie informacje zostały stworzone i wybrane przez nas z należytą ostrożnością. Niemniej jednak nie możemy ponosić odpowiedzialności za dokładność, kompletność i aktualność informacji zawartych w naszej ofercie internetowej.

Korzystającym z naszej oferty internetowej nie dajemy gwarancji. Mamy na myśli treści osób trzecich poprzez tzw. linki do ofert, za które (- treści tych dostawców informacji) nie ponosimy odpowiedzialności.  Opublikowane tam opinie lub twierdzenia o rzeczywistości blokujemy, chyba że zostanie przez nas postanowione inaczej.

Wszelkie prawa do nazwy marki i pojęć z nią związanych, użytych przez nas na tej stronie, należą do prawowitych właścicieli. W przypadku, gdy przeoczymy umieścić w odpowiednim miejscu tekstu ®, prosimy o poinformowanie nas o tym fakcie w krótkim e-mailu i nie wysłaniu nam żadnego ostrzeżenia!

Ponadto, odnosimy się do ustawy telekomunikacyjnej (TKG) oraz ustawy o Teleserwisie (TDG). Jeżeli którekolwiek z postanowień niniejszych warunków korzystania z serwisu są lub staną się nieważne, czy znajdą się w nich luki prawne, nie ma to wpływu na ważność pozostałych postanowień.
prawo do wizerunku

Bildrechte
© Lukasz Rajchert – fotolia.de
© alphaspirit – fotolia.de
© Iakov Kalinin – fotolia.de
© Kaspars Grinvalds – fotolia.com
© Subbotina Anna – shutterstock.com